Våre
ansatte

Eiendom
...
Hilde Alværn Løland
Eiendomssjef

+47 913 02 720
hilde@midgardgruppen.no
...
Anders Garmel
Eiendomssjef

+47 99 20 26 24
anders@midgardgruppen.no
...
Leif-Ove Olaisen
Eiendomssjef

+47 91 14 95 89
leif-ove@midgardgruppen.no
...
Renate Haukenes
Boligforvalter

+47 957 51 703
renate@midgardgruppen.no
...
Jarle Grønås
Prosjektleder

+47 902 66 152
jarle@midgardgruppen.no
...
Inge Olav Skåden
Prosjektleder

+47 488 80 442
inge.olav@midgardgruppen.no
...
Didrik Høeg
Eiendomsforvalter

+47 480 46 478
didrik@midgardgruppen.no
...
Malin Simonsen
Visningsassistent bolig

+47 979 67 612
malin@midgardgruppen.no
Regnskap og økonomi
...
Magnus Hjartåker Bakke
Økonomisjef

+47 915 49 297
magnus@midgardgruppen.no
...
Bjarte Magnussen
Regnskapscontroller

+47 930 80 315
bjarte@midgardgruppen.no
...
Mary-Ann Flores Strand
Regnskapscontroller

+47 467 98 881
mary-ann@midgardgruppen.no
...
Birgitte Teigland
Regnskapsansvarlig

+47 450 30 577
birgitte@midgardgruppen.no
...
Marie Eide Wiik
Regnskapsansvarlig

+47 976 70 671
marie@midgardgruppen.no
...
Astrid Ivarsøy
Regnskapsansvarlig

+47 971 43 173
astrid@midgardgruppen.no
Drift
...
Trond Åkernes
Driftssjef

+47 481 43 090
trond@midgardgruppen.no
...
Ørjan Juliussen
Driftstekniker

+47 451 71 177
orjan@midgardgruppen.no
...
Per Gunnar Solheim
Driftstekniker

+47 922 92 862
per.gunnar@midgardgruppen.no
...
Jan Andreassen
Driftstekniker

+47 905 50 093
jan@midgardgruppen.no
...
Frode Kobbeltvedt
Driftstekniker

+47 970 95 656
frode@midgardgruppen.no
Administrasjon
...
Kjersti Sandnes
Kokk
Eierne

Er dere på jakt etter næringslokaler eller bolig?

Midgardgruppen besitter et betydelig antall kvadratmeter næringseiendom og har et stort antall boligenheter under utvikling.

Lokaler
til leie

Bolig
til leie