Våre
ansatte

Eiendom
...
Hilde Alværn Løland
Eiendomssjef

+47 913 02 720
hilde@midgardgruppen.no
...
Anders Garmel
Eiendomssjef

+47 99 20 26 24
anders@midgardgruppen.no
...
Renate Haukenes
Boligforvalter

+47 957 51 703
renate@midgardgruppen.no
...
Malin Simonsen
Visningsassistent bolig

+47 979 67 612
malin@midgardgruppen.no
...
Jarle Grønås
Prosjektleder

+47 902 66 152
jarle@midgardgruppen.no
...
Didrik Høeg
Eiendomsforvalter

+47 480 46 478
didrik@midgardgruppen.no
Regnskap og økonomi
...
Magnus Hjartåker Bakke
Økonomisjef

+47 915 49 297
magnus@midgardgruppen.no
...
Bjarte Magnussen
Regnskapscontroller

+47 930 80 315
bjarte@midgardgruppen.no
...
Birgitte Teigland
Regnskapsansvarlig

+47 450 30 577
birgitte@midgardgruppen.no
...
Marie Eide Wiik
Regnskapsansvarlig

+47 976 70 671
marie@midgardgruppen.no
...
Mary-Ann Flores Strand
Regnskapscontroller

+47 467 98 881
mary-ann@midgardgruppen.no
...
Astrid Ivarsøy
Regnskapsansvarlig

+47 971 43 173
astrid@midgardgruppen.no
Drift
...
Trond Åkernes
Driftssjef

+47 481 43 090
trond@midgardgruppen.no
...
Ørjan Juliussen
Driftstekniker

+47 451 71 177
orjan@midgardgruppen.no
...
Per Gunnar Solheim
Driftstekniker

+47 922 92 862
per.gunnar@midgardgruppen.no
...
Jan Andreassen
Driftstekniker

+47 905 50 093
jan@midgardgruppen.no
Eierne

Er dere på jakt etter næringslokaler eller bolig?

Midgardgruppen besitter et betydelig antall kvadratmeter næringseiendom og har et stort antall boligenheter under utvikling.

Lokaler
til leie

Bolig
til leie